RETURN-Technologie, ein Mitglied der RETURN-Gruppe RETURN Technology, a member of RETURN Group RETURN Technology, membre du RETURN Groupe RETURN Teknoloji, bir RETURN Group şirketi

Anasayfa

Anasayfa » Anasayfa
share on facebook  tweet  share on google  print  

Anasayfa

Türkiye, RETURN Group'un en aktif olduğu ülkelerden biridir. 1998 yılında ilk RETURN Group şirketi RTN İnternet Hizmetleri Türkiye'de kurulmuştur. Şirket büyümesine ve ürün ağının gelişimine paralel olarak 2003 yılında e-jett projesi ile Tübitak Teknoparkına kabul edilmiş, Türkiye'nin ilk Teknopark şirketlerinden RETURN Bilişim A.Ş. kurulmuştur.

RETURN Group, 2006 yılında düzenli Avrupa bayilikleri vermeye başlamış, 2008 yılında da ilk yurtdışı şirketi RETURN Technology firmasını ABD'de kurarak ürettiği yazılımlarını yurtdışına ithal etmeye başlamıştır.

RETURN Technology 2011 yılında Elektronik Devre tasarımı ve mikroçip programcılığı ve Mobil programcılık faaliyetlerine başlamıştır. 

RETURN Group - Türkiye'nin, Türkçe içerikli bir çok internet sitesi mevcuttur. Bu sitelerden e-jett, Arz Talep, KuranMeali.org en bilinenleridir.