RETURN-Technologie, ein Mitglied der RETURN-Gruppe RETURN Technology, a member of RETURN Group RETURN Technology, membre du RETURN Groupe RETURN Teknoloji, bir RETURN Group şirketi

Firm in press (Turkish)

Homepage » Firm in press (Turkish)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Firm in press (Turkish)

Milliyet

Herkesin kolayca kullanabileceği bir programla, internet sitesi tasarlayan şirket sahibi olmak veya site sahibi olmak isteyenlere yazılım satmak mümkün. Bu alanda bayi olabilmek için en az bir senelik şirket olmak ve 3 bin dolarlık teminat mektubu vermek yeterli.

Return Bilişim, geliştirdiği e - jett yazılım paketi ile web sitesi kurulumunda bayilik dönemini başlattı. Bilişime yatırım yapmak isteyen girişimciler Return Bilişim bayisi olarak web tasarımcısı olabilecek.

E - jett'i web sitesi kurulumuyla ilgili hiç bilgisi olmayan kişiler kısa bir eğitimden sonra rahatça kulllanabiliyor. Dört günlük bir eğitimden geçirilen bayiler kendi şirketleriyle web tasarımcısı olarak hizmet verebiliyorlar. Ayrıca yazılım paketlerin sadece satışını yaparak da para kazanma mümkün. Girişimcilerin bunun için 179 dolardan başlayan e - jett paketlerinden birini almaları ve bayilik için 3 bin dolarlık teminat mektubu vermeleri gerekiyor.


  • Back to category