RETURN-Technologie, ein Mitglied der RETURN-Gruppe RETURN Technology, a member of RETURN Group RETURN Technology, membre du RETURN Groupe RETURN Teknoloji, bir RETURN Group şirketi

Firm in press (Turkish)

Homepage » Firm in press (Turkish)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Firm in press (Turkish)

Yeni Para

e-jett ile herkes web li

 

Return Bilişim’ in 4 yıllık bir Ar-Ge çalışması sonucunda geliştirdiği ''e-jett'' isimli ürün ailesi ilk olarak 2 Eylül 2003’ te piyasaya lanse edildi. E-jett çözümlerinin ortak özelliği, web sitesi hazırlama/güncelleme işini teknik bilgi gerektirmeksizin şirketlerin kolayca yapabilmesi.

 

Aralık 2004’ te piyasaya sürülen e-jett 2005 projesi, dünyanın en gelişmiş yazılım altyapılarından olan Microsoft’ un Visual Studio. NET teknolojisiyle üretilmiş. Ürün, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) ve Teknoloji İzleme ve Değerlendirme Başkanlığı (TÜBİTAK TİDEB) tarafından teşvik kapsamına alınmış.

 

Aynı zamanda ülke ekonomisine doğrudan katma değer kazandırdığı gerekçesiyle TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer almış ve 10 yıl vergi istisnasına kavuşmuş.

 

Return Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Göker Güler, Türkiye’ deki Internet sitelerinin %90 ının broşür ya da kartvizit tarzında olduğunu vurguluyor. Şirketlerinin bu tarzda site hazırlamaya yarayan ürününün adı e-jett Basic. Fiyatı ise yıllık 99 Dolar.

 

Şirketin en çok tercih edilen ürünün adı ise e-jett Pro. Onun yıllık fiyatı 179 Dolar. Bu paketle herhangi bir şirket, günlük haber, duyuru ve tanıtım faaliyetlerini on-line olarak yürütebiliyor.

 

Ürün dilimi içinde payını hızla artıran e-ticaret paketi yıllık 365 Dolar. Sepet, üyelik, SSL Sertifikası (kredi kartlarıyla alışveriş yapılabilmesi için gerekli bir güvenlik standardı) bu fiyata dâhil. Bu paketle şirketlerin e-ticarete başlayabilmeleri için sadece Internet kredi kartı uygulamalarını destekleyen bir bankayla anlaşmaları ve ürünlerini web sitelerine yerleştirmeleri yeterli.

 

RETURN’ ün en gelişmiş hazır ürünü ise e-jett Plus. Bu paket uygulama bayileri, yazılım geliştiriciler, web uygulamaları geliştiricileri, kamu kurumları, B2B ve B2C portal işletmecileri için özel olarak geliştirilmiş.

 

Şirketin bazı sektörlere yönelik hazır portalları da var. Güncelleme hizmeti ise ücretsiz olarak veriliyor.


  • Back to category