RETURN-Technologie, ein Mitglied der RETURN-Gruppe RETURN Technology, a member of RETURN Group RETURN Technology, membre du RETURN Groupe RETURN Teknoloji, bir RETURN Group şirketi

Firm in press (Turkish)

Homepage » Firm in press (Turkish)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Firm in press (Turkish)

Çavuşbaşı Yerel Haber

e-jett, kişi kurum veya kuruluşların hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, bilgisayarlarına program kurmadan kendilerine web sitesi hazırlamalarını sağlıyor. Internet üzerinden on-line çalışan ve son derece kullanıcı dostu bir yazılım olan e-jett’ i Türkçe veya İngilizce kullanmak mümkün. Ücretsiz deneme sürümü bulunan e-jett’ in kullanım kılavuzu ise e-kılavuz olarak yazılımın içerisinde yer alıyor ve kullanıcısına her adımda yol gösteriyor.

 

VB.net ile geliştirilmiş olan e-jett in modüler yapısı sayesinde kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilecek özel SQL server yazılımları Internet’ te çalışabilecek şekilde anında sisteme monte edilebiliyor. E-jett hazır web sayfalarından daha ziyade VB. net teknolojisi ile geliştirilmiş bir veri tabanı yazılımıdır. Kartvizit standardında web siteleri değil tamamen kişi veya kurumlara özel ve profesyonel anlamda web siteleri hazırlama imkanı yaratır. Yapılan bu siteler dünyanın her yerinden kontrol edilebilir, çünkü online çalışır.


  • Back to category