RETURN-Technologie, ein Mitglied der RETURN-Gruppe RETURN Technology, a member of RETURN Group RETURN Technology, membre du RETURN Groupe RETURN Teknoloji, bir RETURN Group şirketi

Firm in press (Turkish)

Homepage » Firm in press (Turkish)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Firm in press (Turkish)

Ajans TR Compex

e-jett ile kendi sitenizi kendiniz tasarlayın                

 

*Internet bağlantısı ile kullanılan e-jett, kurulum gerektirmez.

 

*Kullanıcıların e-jett ile hazırlayacakları ve/veya güncelleyecekleri web sitesi için herhangi bir yazılım bilgisi sahibi olmasına gerek yoktur.

 

*Kullanıcılar e-jett yazılımı ile bir alt-siteye değil, kendi alan (domain) adı ile kendi web sitelerine sahip olurlar.

 

*Kullanıcılar, Internet’ in en önemli faydalarında olan kişilerle birebir iletişim kurma imkânını, alan adlarına ait e-posta adreslerinin yanı sıra, özelleştirilebilir bize ulaşın formu ile birinci elden sahip olur ve kendileri kontrol ederler.

 

*e-jett, kullanıcılarına web sitelerinde istedikleri sayıda sayfa yaratma, bu sayfalara istedikleri miktarda yazı ve resim yerleştirme imkânı sağlar.

 

*Kullanıcılar stil galerisinden diledikleri gövde tasarımını seçip, sınırsız renk seçeneğinden de faydalanarak beğenilerine uygun web sitesi hazırlayabildikleri gibi, kendilerine ve/veya firmalarına özel tasarım da talep edebilirler. Özel tasarımda uzman kadromuz, firma kültürüne ve taleplerine uygun olarak üç boyutlu animasyon, intro, müzik ve diğer görsel tasarımları profesyonel hizmet anlayışı içerisinde gerçekleştirir.

 

*Kullanıcılar, istedikleri her zaman özel şifreleri ile Internet üzerinden e-jett kur-yönet ara yüzüne girerek, ek bir ücret ödemeksizin her güncellemeyi anında web sitelerinde yayınlayabilirler.

 

*Modüler bir yapıya sahip e-jett ile ihtiyaca özel çözüm desteği ve SQL yazılım ilavesi almak her zaman mümkündür.

 

*Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan e-jett ile artık kurumlar ve kişiler Internet’ te kendilerine ait web sitelerine kolayca ve aracısız olarak sahip olabilecektir.


  • Back to category