RETURN-Technologie, ein Mitglied der RETURN-Gruppe RETURN Technology, a member of RETURN Group RETURN Technology, membre du RETURN Groupe RETURN Teknoloji, bir RETURN Group şirketi

Firm in press (Turkish)

Homepage » Firm in press (Turkish)
share on facebook  tweet  share on google  print  

Firm in press (Turkish)

CeBIT Bilişim Eurasia

RETURN Group fuar görüntüleri için lütfen tıklayın.

Dünyanın en büyük ilk 10 fuarı arasında yer alan CeBIT Bilişim Eurasia, bu yıl da küresel bir buluşmaya ev sahipliği yaparak, iş, siyaset, bilişim ve medya dünyasını, geleceğin teknolojileri ve iş yapış biçimlerinin sergilendiği bir iş platformunda buluşturdu. Dünyanın dört yanından profesyonellerin akınına uğrayan fuar, 19 ülkeden 952 katılımcıyla, 142.889 ziyaretçiyi bir araya getirdi.

Avrasya’nın en büyük iş ve teknoloji platformu CeBIT Bilişim Eurasia, 26.489 metrekare net alanda, İş Dünyası, Dijital Yaşam ve Telekomünikasyon olmak üzere 3 ana bölüm ve Gelecek Parkı ile Kamu Sektörü olmak üzere 2 tematik bölüm ile beraber İnovasyon Bölgesi ve YASAD Yazılım Bölgesi olmak üzere 2 özel teşvik bölümünden oluştu. Fuarın, iş ve günlük yaşamda kullanılan teknolojileri kümeleyen yapısı, bilişimin farklı amaçlara yönelik kullanımını gösterecek şekilde planlanmıştır.

Kurumsal çözümler, ürünlere katma değer sağlayan gömülü teknolojiler ve her büyüklükteki işletmeye yönelik yenilikçi fikirlerin yer aldığı CeBIT Bilişim Eurasia, doğru kitlelerin doğru noktada buluşmasını sağlayacak pek çok projeyle zenginleşti. Ticaretin ve bilişimin kalbi, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından “karar vericileri” ağırlayan CeBIT Bilişim Eurasia’da attı.


  • Back to category